Новини нерухомості

Сервіс перевірки повноважень консультантів «Благовіст» (відео)

АН «Благовіст» приділяє велику увагу підбору і навчанню консультантів з нерухомості, їх відповідності високим професійним стандартам. Нам дуже важливо, щоб наші клієнти отримували якісну ріелторську послугу.

Протягом вересня у Києві було проведено 485 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у вересні 2022 року було проведено 485 операцій з оренди нерухомості у Києві. Рівень витрат на оренду становив 229 тис. дол. що майже у 2 рази більше, ніж у січні 2022 року, у довоєнний час.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 78%. У даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно спальних районах столиці.

У вересні рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 14 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом вересня 2022 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 14 млн. дол. США.

Сегмент до 50 тис. дол. у вересні зайняв частку 28% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири

Найдоступнішим варіантом, купленим у вересні, стала 2-кімнатна квартира на Софіївській Борщагівці площею 54 кв.м за 25 тис.дол.

Робота АН «Благовіст» під час війни

Агентство нерухомості «Благовіст» наразі працює в умовах війни та допомагає обороняти Київ від загарбників. Ми надаємо посильну допомогу, щоб сприяти швидшій перемозі України. 

Слава Україні! Героям Слава!

Протягом січня у Києві було проведено 127 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у січні 2022 року було проведено 127 операцій з оренди нерухомості у Києві, що нижче за показники грудня 2021 року на 35%. Рівень витрат на оренду становив 140 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 25%. У даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Святошинському районах.

У січні рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 33 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом січня 2021 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 33 млн. дол. США, що на 35% менше, ніж у грудні 2021 року.

Популярні райони: Печерський, Голосіївський, Шевченківський.

Сегмент до 50 тис. дол. у січні зайняв частку 9% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири, найбільше у Дніпровському, Деснянському районах столиці. Угоди з квартирами становили основну частку.

Протягом грудня у Києві було проведено 199 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у грудні 2021 року було проведено 199 операцій з оренди нерухомості в Києві, що нижче за показники листопада 2021 року на 3%. Рівень витрат на оренду становив 220 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 26%. У даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Святошинському районах.

У грудні рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 50 млн. 400 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом грудня 2021 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 50 млн. 400 тис. дол. США, що на 44% більше, ніж у листопаді 2021 року.

Популярні райони: Дарницький, Голосіївський, Святошинський.

Сегмент до 50 тис. дол. у грудні зайняв частку 13% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири, найбільше у Дніпровському, Дарницькому районах столиці. Угоди з квартирами становили основну частку.

Протягом листопада у Києві було проведено 204 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у листопаді 2021 року було проведено 204 операції з оренди нерухомості у Києві, що нижче за показники жовтня 2021 року на 13%. Рівень витрат на оренду становив 227 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 25%. У даному сегменті було представлено 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Святошинському районах.

У листопаді рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 35 млн. 100 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом листопада 2021 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 35 млн. 100 тис. дол. США, що на 7% менше, ніж у жовтні 2021 року.

Популярні райони: Дарницький, Голосіївський, Святошинський.

Протягом жовтня в Києві було проведено 234 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в жовтні 2021 року було проведено 234 операції з оренди нерухомості в Києві, що нижче показників вересня 2021 року на 4%. Рівень витрат на оренду склав 242 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 25%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Святошинському районах.

У жовтні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 37 млн. 600 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом жовтня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 37 млн. 600 тис. дол. США, що на 6% менше, ніж у вересні 2021 року.

Популярні райони: Шевченківський, Дарницький, Солом'янський.

8% від всіх угод припадає на будинки.

Обсяг інвестицій у ринок нерухомості зростає і це є стимулом для відновлення та розвитку іпотечного кредитування - Олена Бібєрова

В Україні зростають обсяги інвестування у нерухомість. Це стане стимулом для розвитку іпотечного кредитування вже найближчим часом. Про це повідомила Олена Бібєрова, генеральний директор АН «Благовіст» на конференції «Ощадбанку» щодо розвитку кредитування в Україні. Одна із провідних агенцій нерухомості підписала меморандум про співпрацю із «Ощадбанком» і вже найближчим часом пропонуватимуть цікаві кредитні програми для своїх клієнтів.

Головні тенденції на ринку нерхомості у 2021 році

У вересні рівень капіталізації у ринок нерухомості Києва склав 40 млн. 100 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом вересня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 40 млн. 100 тис. дол. США, що на 11% менше, ніж в серпні 2021 року.

Сегмент до 50 тис. дол. у вересні зайняв частку 15% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Дарницькому районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку.

Протягом вересня у Києві проведено 248 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, у вересні 2021 року було проведено 248 операцій з оренди нерухомості в Києві, що нижче показників серпня 2021 року на 8%. Рівень витрат на оренду склав 255 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 20%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Деснянському, Святошинському районах.

Протягом серпня в Києві було проведено 268 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в серпні 2021 року було проведено 268 операцій з оренди нерухомості в Києві, що вище показників липня 2021 року на 10%. Рівень витрат на оренду склав 245 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 28%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Деснянському, Святошинському районах.

У серпні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 45 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом серпня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 45 млн. дол. США, що на 21% більше, ніж в липні 2021 року.

Популярні райони в серпні: Дарницький, Голосіївський, Печерський.

Сегмент до 50 тис. дол. у серпні зайняв частку 16% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Голосіївському районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку.

У липні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 37 млн. 100 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом липня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 37 млн. 100 тис. дол. США, що на 0,8% більше, ніж в червні 2021 року.

Протягом липня у Києві було проведено 242 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, у липні 2021 року було проведено 242 операції з оренди нерухомості в Києві, що вище показників червня 2021 року на 0,4%. Рівень витрат на оренду склав 215 тис.

Зворотній зв`язок

Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів: